Kontrolní materiály

Firma RECIPE přichází s nabídkou velmi pestré škály kombinací kalibrátorů produktové řady ClinCal® Calibrators a kontrolních materiálů, produktové řady ClinCheck® Controls, založených na detailní znalosti potřeb klinických nebo forenzních laboratoří. Jedná se o certifikované produkty se 100% spolehlivostí, které jsou prakticky nepostradatelné pro všechny, kteří chtějí 100% uspět v systémech externí kontroly kvality nebo při kontrolních auditech, jejichž cílem má být udělení akreditace.
Současný trend v problematice analytické farmakologie (TDM) i analytické toxikologie spočívá v kladení důrazu na maximální možnou úroveň kvality kvantitativních stanovení. Přesnost kvantitativních stanovení přímo ovlivňuje správnost klinické nebo forenzní interpretace výsledných koncentrací. Zároveň náhodné chyby lidského faktoru tvořící podstatnou složku výsledné analytické chyby je nejčastějším problémem při přípravě „domácích“ kalibrátorů případně kontrol.

V nabídce jsou rovněž i standardy a testovací roztoky, produktové řady ClinTest® Standard and Test Solutions. 

Kompletní kity pro HPLC

 

LC-MS/MS

 

HPLC komponenty a příslušenství

 

Na začátek stránky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací